0532 397 02 89 info@kartepeevdenevenakliyat.com Gündoğdu Mah Hafiz Portakal Rüştü bey Cad. No:94 İzmit/Kocaeli
İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

blog

İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliyat hizmeti hakkında araştırma yapıyorsanız en doğru adrese geldiğinize emin olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere evden eve nakliyat hususunda hizmet veren sayısız firma mevcuttur. Taşımacılık sektöründe firma sayısının bu denli fazla olması müşterilerin de doğru adresi bulmasını zorlaştırıyor. Nitekim bu noktada en doğru seçimi yapmak için basit birkaç analiz yeterli olacaktır. Örneğin Hak Nakliyat firması olarak oldukça uzun bir süredir sektörde aktif hizmet sağlıyoruz. Yeterlilik belgelerimiz, K3 belgemiz ve diğer tüm prosedürlere tamamen uygun hizmet veriyoruz.

Evinizi, ofisinizi taşımanız gerektiği anda sadece arayarak talep oluşturmanız yeterli olacaktır. Firmamız en özel paketleme ürünleri ile eşyalarınızı paketliyor ve güvenli bir şekilde taşıma sürecini tamamlıyor. Geniş araç filomuz ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyoruz. Size sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın. Kocaeli ilinin tüm ilçelerinden bizi arayarak talep iletebilirsiniz.

İzmit Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

İzmit ilinde taşımacılık hizmeti alabileceğiniz en doğru adrestesiniz Hak Nakliyat firması olarak il genelinde kusursuz hizmet veriyoruz. Evlerinizi taşımanız gerekiyorsa ve cazip, profesyonel bir firma arayışınız varsa o halde hiç düşünmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz. İzmit evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız hemen ayrıntılarını da aktaralım;

  • Firmamızı arayarak hizmet almak istediğiniz ilçeyi iletin.
  • Ardından randevu tarihi için talebinizi ileterek randevu oluşturun.
  • Oluşturulan randevu tarihinde ekiplerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı itina ile paketliyor.
  • Paketleme sürecini üstlenen ekibimiz eşyalarınızın korunabilmesi ve zarar görmemesi adına titizlikle çalışıyor.
  • Paketlenen eşyalarınız ekiplerimiz tarafından araca yükleniyor.
  • Ardında taşınacağınız adrese götürülüp, adrese kadar çıkarılıyor.

Bu hizmet sürecinde sorunsuz ilerlemek adına taşınacağınız adresin kat sayısını mutlaka belirtmeyi unutmayın. Eğer yüksek bir yerden yüksek bir yere taşınmanız gerekiyorsa ekiplerimiz buna göre asansörlü ekipman ile adres geliyor. Yine eşyalarınızın hacmini de telefonda net olarak belirtmeniz gerekiyor. Çünkü araç seçimleri de eşyalarınızın miktarına uygun şekilde yapılıyor. Böylece eşyalarınızın hasar görmeden rahat bir şekilde adresten adrese taşınmasını sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmit evden eve nakliyat hizmeti için fiyat detayları çok sık merak ediliyor. Sektörde genel geçer bir fiyat tarifesi bulunmuyor. Her nakliyat firması kendi fiyat politikasına bağlı olarak farklı seçenekler sunuyor. Ancak köklü, alanında deneyimli ve uzman firmalar her zaman müşterilerinin bütçesini düşünerek fiyat vermeye özen gösteriyor. Bu noktada Hak Nakliyat firması olarak da bütçenizi düşünüyoruz. Bütçenize hitap edecek fiyatlarımızı belirli kriterlere göre belirliyoruz. Bu kriterleri sıralamak gerekirse de;

  • Taşınacak eşyaların miktarı ve türü
  • Hangi ilçeden hangi ilçeye taşınacağı
  • Hangi araç ve ekipman ile taşınacağı (örneğin yüksek katla için asansör hizmeti)

Tüm bu kriterlere rağmen en cazip fiyatlarla hizmet almak için hemen bizimle irtibata geçmeyi unutmayın.

 

 

kartepe evden eve nakliyat
0532 397 02 89