0532 397 02 89 info@kartepeevdenevenakliyat.com Gündoğdu Mah Hafiz Portakal Rüştü bey Cad. No:94 İzmit/Kocaeli
Kocaeli Asansörlü Nakliyat Firmasi

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Firması

blog

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Firması

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Firması

Kocaeli asansörlü nakliyat firması araştırması yapıyorsanız Hak Nakliyat sizler için en doğru seçim olacaktır. Asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmaların sayısı oldukça azdır. Eğer oldukça yüksek bir binadan yüksek binaya taşınmanız gerekiyorsa asansörlü nakliyat olmazsa olmazdır. Aksi durumda eşyalarınızın insan gücü ile en üst katlara taşınması ve indirilmesi halinde hasar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

Firmamız uzun süredir sektörde hizmet veren en köklü firmalar arasında yer alıyor. Bu nedenle de oldukça geniş araç filosu ise kusursuz hizmetlere imza atmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra K3 belgesi ve diğer tüm yeterlilik belgelerine sahip olan firmamız ile güvenle taşınma süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Peki, asansörlü taşımanın detayları nelerdir, fiyatları yüksek mi? Merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını da sizler için hazırladık. Hemen içeriğimizin devamından bu ayrıntılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

Asansörlü taşıma hizmeti ek bir hizmettir. Normal şartlar taşınma süreci için nakliye detayları belirlenerek sunulur. Buna ek olarak eğer yüksek bir yerden taşınıyorsanız ya da yüksek bir binaya taşınmanız gerekiyorsa bu hizmetten faydalanmanız sağlıklı olacaktır. Asansörlü hizmet olmadan insan gücü ile eşyalarınızın taşınması daha büyük külfet ve zarar olacaktır. Özellikle de eşyalarınızın bu süreçte ciddi oranda hasar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Hasarsız ve hızlı hizmet alabilmek için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Hak Nakliyat Firmamız ile irtibata geçin.
  • Taşınma talebinizi ileterek randevunuzu oluşturun.
  • Bu talebinizi oluştururken mutlaka nereden nereye taşınacağınızı belirtmeyi unutmayın.
  • Eşyalarınızın ortalama kapasitesi hakkında ekiplerimizi bilgi aktarımı sağlayın.

Tüm bu adımlardan sonra ekiplerimiz geniş araç filomuz arasından en uygun olanı ile belirtilen tarihte belirtilen adrese geliyor. Eşyalarınızı öncelikle itina ile paketleyerek ardından yüksek bir yerden alınacaksa asansörle indirilmesini sağlıyor. En uygun araç seçeneğine yüklenen eşyalarınız yeni adresinize ekiplerimiz tarafından taşınıyor. Yeni adresiniz yüksek bir binaysa burada da asansör ekipmanından destek alınarak sadece dakikalar içerisinde eşyalarınız dairenize ulaştırılıyor. Hemen hizmet almak üzere siz de bizimle irtibata geçebilir ve ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Kocaeli asansörlü nakliyat firması hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyoruz.

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Firması Fiyatları

Kocaeli asansörlü nakliyat firması olarak asansörlü hizmet de sunuyoruz. Bu hizmetimizin fiyatları ise oldukça merak ediliyor. Bu noktada kesin ve net bir rakam sunmak ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü taşınacak eşyaların kapasitesi, nereden nereye taşınacağı gibi detaylar fiyatların değişmesinde etkin rol oynuyor.

Nitekim tüm bunlara rağmen firma olarak en uygun fiyat seçeneklerini sunmaya özen gösteriyoruz. Hem uygun fiyatlı hem de kusursuz profesyonel taşıma hizmetimizden faydalanmak için siz de hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz! Özellikle de asansörlü taşıma hizmeti almak istiyorsanız bunu ekiplerimize bildirmeyi de unutmamalısınız.

kartepe evden eve nakliyat
0532 397 02 89