0532 397 02 89 info@kartepeevdenevenakliyat.com Gündoğdu Mah Hafiz Portakal Rüştü bey Cad. No:94 İzmit/Kocaeli
Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

blog

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti noktasında en doğru adreslerden birine geldiğinizden emin olabilirsiniz. Hak Nakliyat Firması olarak evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın taşıma sürecini itina ile üstelenen firmamız uzman ekibi ile destek oluyor. Geniş araç filosu ile küçük büyük tüm ev eşyalarının taşıma süreçlerinde sorunsuz hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Eşyalarınızın zarar görmemesi adına profesyonel olan ekip arkadaşlarımız paketleme süreçlerinde de oldukça titiz davranıyor. Firmamız K3 belgesi ve diğer tüm yetkinlik belgelerine sahiptir.

Her eşyanız türüne göre özel şekilde paketlenerek adresten alınıp, yeni adrese taşınıyor. Bu noktada hizmet alabileceğiniz en güvenilir ve doğru adreslerden biri olduğumuza da emin olabilirsiniz. Kocaeli ili içerisindeki tüm ilçeler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Taşınmak istediğiniz ilçeden-adresten eşyalarınızı alıp, taşınması gereken ilçeye-adrese kadar profesyonel bir süreç izliyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat noktasında doğru bir firmadan hizmet almanız son derece önemlidir. Çünkü eşyalar taşınma süreçlerinde ciddi oranda hasar görebiliyor. Bunun nedeni ise profesyonel olmayan nakliye firmalarından hizmet almanızdır. Kocaeli evden eve nakliyat konusunda Hak Nakliyat Firması olarak uzun süredir hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmetimizin detaylarını aktarmak gerekirse de;

  • Müşterilerimiz taşınma süreçleri için bizimle irtibata geçerek randevu talebi oluşturuyor.
  • En uygun tarih aralığı için firmamız tarafından randevu veriliyor.
  • Belirtilen tarih ve saat aralığında ekiplerimiz gerekli ekipmanlarla birlikte eşyaların taşınacağı adrese gidiyor. Eğer yüksek bir binadan yüksek bir binaya taşınma olacaksa ekiplerimiz buna göre iş ekipmanlarını belirliyor.
  • Adreste yer alan eşyalarınız türlerine göre itina ile en kaliteli paketleme ürünleriyle paketleniyor.
  • Ardından araca yüklemesi yapılıyor.
  • Yükleme sonrasında ekiplerimiz eşyalarınızı gidecek adrese kadar taşıyor.
  • Yeni adreste eşyalarınız indirilerek dairenize kadar ekip arkadaşlarımız tarafından taşınıyor.

Siz de hemen bu profesyonel hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hizmete dair aklınıza takılan soruların yanıtlarını ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. Ayrıca firmamız Kocaeli’nin tüm ilçeleri için hizmet sağlıyor. Tüm ilçelerden bizimle irtibata geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma süreçlerinde en sık merak edilen bir diğer konu ise fiyat detaylarıdır. Evini, ofisini taşımak isteyen herkes ne kadar bütçe ayırması gerektiğini de merak ediyor. Bu noktada Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti için firma olarak oldukça cazip fiyat teklifleri sunmaya özen gösteriyoruz. Her bütçeye hitap eden fiyat tekliflerimizi öğrenmek üzere bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Fiyatlarımızı etkileyen bazı unsurlar bulunuyor. Firma olarak fiyat tekliflerimizi şu detaylara göre veriyoruz;

  • Taşınacak eşyaların miktar (örneğin 3+1 daire eşyası, 2+1 daire eşyası, ofis eşyası vb.)
  • Eşyaların hangi ilçeden hangi ilçeye taşınacağı
  • Asansörlü taşıma gerekip gerekmediği

Tüm bu kriterleri gözeterek en cazip fiyatları sunuyoruz. Siz de hemen bizi arayarak fiyatlar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

kartepe evden eve nakliyat
0532 397 02 89