0532 397 02 89 info@kartepeevdenevenakliyat.com Gündoğdu Mah Hafiz Portakal Rüştü bey Cad. No:94 İzmit/Kocaeli
FABRİKA TAŞIMACILIĞI 

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Fabrika Taşımacılığı
Fabrika taşımacılığı, nakliyat alanında en çok profesyonellik, tecrübe ve özen isteyen alandır. Fabrikanın zarar görmemiş bir şekilde eski yerinden yeni yerine taşınarak kullanıma hazır halde teslim etmek üzere, yılların getirmiş olduğu tecrübeyi gelişmiş teknoloji ile harmanlayarak kusursuz bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Fabrikanın bulunduğu il, ilçe ve kasaba değişse bile fabrika düzeni ve çalışma şekli değişmeden devam edecektir.

Fabrika Taşımacılığında Kriterler
Fabrika taşımacılığı için firmaların müşteri istek ve beklentilerini karşılayacak olan kriterlere sahip olması gerekmektedir. Taşımanın herhangi bir aşamasında yetersiz olan taşıma firması müşteriye ilave bir onarım maliyeti çıkaracağı gibi, iş ve işlemlerin gecikmesinden kaynaklanan maddi ve manevi bir masraf oluşturacaktır. Taşıma esnasında veya sonrasında hiçbir maliyetin ortaya çıkmaması için firmamız;

Malzemelerin her birini profesyonel montaj ekibimiz ile söküp, yeni yerinde düzene uygun şekilde kurulumunu yapıyoruz.Malzemelerin taşıma esnasında deforme olmasını engellemek için taşıma asansör kullanıyoruz.Malzemelerin rahat şekilde sığacağı gerekli uzunluk, boy ve genişliğe sahip araçlar kullanıyoruz.Malzemelerin kar veya yağmur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kapalı araçlar ile sevkiyatı yapıyoruz.Fabrika taşımacılığı konusunda gerekli olan nakliyat belgeleri ile hizmet veriyoruz.Parçaların her birini paketlemeden önce sigorta güvencesi altına alıyoruz ve garanti kapsamında naklini gerçekleştiriyoruz.Taşıma hizmeti almak istediğiniz zaman firmamızı ziyaret ederek, fabrika taşımacılığı ile ilgili olan tüm bilgelere eksiksiz ve net şekilde ulaşarak aklınızda ki tüm soruları cevaplandırabilirsiniz. Taşımız olduğumuz fabrikaların vermiş olduğu referanslar altında sizlere en iyisini sunmak için kendimizi ve envanterimizi güçlendirerek hizmet vermekteyiz.

kartepe evden eve nakliyat
0532 397 02 89