0532 397 02 89 info@kartepeevdenevenakliyat.com Gündoğdu Mah Hafiz Portakal Rüştü bey Cad. No:94 İzmit/Kocaeli
FUAR TAŞIMACILIĞI 

FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

Fuar & Etkinlik Taşımacılığı özel olarak düzenlenen fuar ve etkinlikler için gerekli malzemelerin ya da fuarda kullanılacak ürünlerin nakliye işlemlerini içerir. Fuar lojistiği yürütülmesi hassas olan bir lojistik türüdür. Fuar taşımacılığı ile firmaların istediği iş makinalarının, dekorasyon malzemelerinin ve fuarda tanıtılacak ya da satılacak ürünlerin hepsinin zamanında fuar alanına etkinlik tarihleri başlamadan ulaştırılması ve hazırlanması gereklidir. Türkiye’de her yıl düzenli olarak farklı sektörlerin, üniversitelerin, küçük ya da büyük işletmelerin düzenlediği etkinlik ve fuarlar bulunmaktadır. Bu nedenle etkinlik taşımacılığı büyük bir öneme sahiptir. Bu fuarlara uluslararası ya da ulusal bir çok firma dahil olmaktadır.

Hak Nakliyat, edinmiş olduğu tecrübeler ve bağlantılar sayesinde sorunsuz bir şekilde fuar nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Etkinlik lojistiği sürecinde hiçbir aksaklığa fırsat vermeyen planlı etkinlik nakliye işlemleri, şu ana kadar bir çok fuar ve etkinlikte firmaların hizmetlerinden memnun kalmasını sağlamıştır.

Fuar ve etkinlik taşımacılığında her taşıma türünden yararlanılabilir çünkü fuar içerikleri çok çeşitli olup taşımacılığın gerçekleştirileceği mesafe de değişkenlik göstermektedir. Taşımacılık eğer yakın bir mesafede gerçekleştirilecekse karayolu lojistiği öncelikli olarak tercih edilmektedir. Eğer etkinlik nakliyesi uzak mesafedeki bir konuma yapılacaksa deniz ya da hava lojistiğinden de yararlanılmaktadır.

kartepe evden eve nakliyat
0532 397 02 89